Huawei Watch GT2 46mm Brown EU

Kód: DS23010574
Značka: Huawei
3 599 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Elegantní chytré hodinky Huawei GT2 46MM Brown EU s AMOLED displejem vás dokážou zaujmout na první pohled. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní chytré hodinky Huawei GT2 46MM Brown EU s AMOLED displejem vás dokážou zaujmout na první pohled. Můžete se těšit na 1,39" AMOLED displej s vysokým rozlišením 454×454 px. Displej je výborně čitelný i na přímém slunci. Oceníte také odolnost jejich bezrámového ciferníku s průměrem 46 mm, který kryje zakřivené 3D sklo.

Neméně zajímavý je jejich vnitřek, který ocení zejména pohybově aktivní jedinci. Hodinky naprosto přesně nepřetržitě sledují vaši tepovou frekvenci. Pokud překročí určitou hodnotu, hodinky vás na to upozorní. Kromě ušlé vzdálenosti, počtu vašich kroků i kalorií, které při tom spálíte, umí velice přesně sledovat až 14 sportovních aktivit. GPS, Glonass, Beidou vám zajistí skvělou orientaci během vašich outdoorových sportovních aktivit.

A nejen to. Hodinky výborně plní funkci vašeho osobního trenéra. Monitorují vaše tréninky v reálném čase, sledují vaše pokroky a podle změřených výsledků vám radí. Nabídnou vám analýzu vašich tréninků i komplexní zpětnou vazbu. Obojí vám pomůže k efektivnímu zlepšování vašich výkonů. S hodinkami můžete plavat i potápět se až do hloubky 50 m. Poskytnou vám podrobné statistiky vašich plaveckých výkonů. Zobrazí vám počet temp, SWOLF, rychlost, uplavanou vzdálenost i množství spálených kalorií.

Hodinky bdí také nad vaším zdraví. Detailně sledují kvalitu i délku vašeho spánku, upozorní vás na spánkové poruchy a navrhnou vám, jak zkvalitní spánek. Rovněž sledují hladinu stresu, je-li vyšší, nabídnou vám uklidňující dechová cvičení.

V nitru hodinek se skrývá hudební přehrávač s pamětí 4G, díky němuž si můžete zpestřit trénink svou oblíbenou hudbou. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru s můžete s nimi telefonovat. Samozřejmostí je zobrazování notifikací z vašeho smartphonu i z vybraných aplikací. Radost vám udělá také velká výdrž jejich baterie, který na jedno nabití vydrží až 2 týdny provozu.