Vše pro smart home s vysavači Conga

Že vám název značky Conga nic neříká? No vidíte a to už je firma Cecotec vlastnící tuto značku na trhu již od roku 1995. Řada Conga nabízí především menší elektronické spotřebiče, které pomáhají v domácnosti. Nadčasová vize této značky a inovativní řešení přinesli sadu spotřebičů, které by ve vaší domácnosti neměli chybět. Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Dříve byl trend klasický vysavač, který je těžký neskladný a má otravnou šňůru. Proto se Conga rozhodla jít směrem robotických či tyčových vysavačů, které jsou skladné a hlavně levnější než jiné produkty tohoto druhu na trhu.


Velkou výhodou a trendem, který frčí je fakt, že všechny robotické vysavače této značky lze ovládat hlasem, či mobilním telefonem. Jsou také propojené s Google Home, či Amazon Alexa. Tak už víte proč si většina lidí vlastnících tyto chytré robotické diblíky tak ráda vychutnává stav s nohama nahoře a kávou v ruce? Je to přece úžasné, když někdo uklidí za vás. I z toho důvodu tomuto malému robotickému vetřelci rádi odpustíte, že se motá pod nohama, nebo, že se na něm ráda vozí vaše kočka. Praktický je i z hlediska okamžitého úklid bez vašeho přičinění. Vběhne-li vaše dítko v botách do domu, protože se bude hnát za RC autíčkem, jednoduše spustíte robotického pomocníka a bude po nepořádku.

1_1


Uvažujete-li o koupit Smart robotického vysavače od této značky mrkněte do naší nabídky a kdybyste si ani tak nevěděli rady, kontaktujte nás a my vám s výběrem rádi poradíme.


A nezoufejte, kdybyste si robotický vysavač vybrali, ale vaší domácnosti stále něco chybělo, můžete mrknout také na elektrické čističe oken od stejné značky. "WinDroidové" vás nadchnou.

2_1