Vše pro smart home s vysavači Conga

Že vám název značky Conga nic neříká? No vidíte a to už je firma Cecotec vlastnící tuto značku na trhu již od roku 1995. Řada Conga nabízí především menší elektronické spotřebiče, které pomáhají v domácnosti. Nadčasová vize této značky a inovativní řešení přinesli sadu spotřebičů, které by ve vaší domácnosti neměli chybět. Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Dříve byl trend klasický vysavač, který je těžký neskladný a má otravnou šňůru. Proto se Conga rozhodla jít směrem robotických či tyčových vysavačů, které jsou skladné a hlavně levnější než jiné produkty tohoto druhu na trhu.


Velkou výhodou a trendem, který frčí je fakt, že všechny robotické vysavače této značky lze ovládat hlasem, či mobilním telefonem. Jsou také propojené s Google Home, či Amazon Alexa. Tak už víte proč si většina lidí vlastnících tyto chytré robotické diblíky tak ráda vychutnává stav s nohama nahoře a kávou v ruce? Je to přece úžasné, když někdo uklidí za vás. I z toho důvodu tomuto malému robotickému vetřelci rádi odpustíte, že se motá pod nohama, nebo, že se na něm ráda vozí vaše kočka. Praktický je i z hlediska okamžitého úklid bez vašeho přičinění. Vběhne-li vaše dítko v botách do domu, protože se bude hnát za RC autíčkem, jednoduše spustíte robotického pomocníka a bude po nepořádku.

1_1


Uvažujete-li o koupit Smart robotického vysavače od této značky mrkněte do naší nabídky a kdybyste si ani tak nevěděli rady, kontaktujte nás a my vám s výběrem rádi poradíme.


A nezoufejte, kdybyste si robotický vysavač vybrali, ale vaší domácnosti stále něco chybělo, můžete mrknout také na elektrické čističe oken od stejné značky. "WinDroidové" vás nadchnou.

2_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení