Jaro volá - pojď si zaběhat!

Jaro se pomalu, ale nezadržitelně blíží, a i když je plné svazujících omezení, které nám nedovolují mnoho věcí, jednu věc dělat můžete - chodit na procházku či běhat. Prostě si užívat čerstvého vzduchu v plicích.  

Abyste měli pod kontrolou nejen spálené kalorie, ale i svůj tep a tempo, je dobré mít pomocníka. Chytré hodinky jsou sportovně elegantní, dají se kombinovat s jakýmkoli outfitem, a ještě vám hlídají zdraví. Věděli jste, že pokud delší dobu sedíte, hodinky vás upozorní, že je "čas se hýbat?"  

2_21_23_2

Hodinky nemusíte nosit jen na sport, nebo do přírody, ale klidně i do kanceláře. Dnešní výrobci hodinek si totiž dávají záležet a oblékají je to stylových kabátků. Důkazem toho jsou hodinky Xiaomi Amazfit GTS Gold, jejichž zlaté provedení bude ladit jak s formálním, tak neformálním oděvem.  

Pokud preferujete chytré hodinky pouze pro sport, pak nemusíte hledět na eleganci, ale můžete si vybrat čistě sportovní vzhled i provedení. Máte-li rádi výrazné barvy, vězte že v hodinkách Huawei Watch GT Orange Fluoroelastomer Strap vás nikdo nepřehlédne, což platí i o sportovních hodinkách Garmin Instinct Red Optic. 

Myslíte si, že jsou pro vás sportovní hodinky zbytečné, když máte své oblíbené náramkové hodinky? Vyvracet vám to nebudeme, jen vám chceme naznačit, že existuje i jiná možnost, jak monitorovat svůj sportovní výkon. Je to taková nenápadnější varianta měření tepu i kalorií - chytrý náramek. Tento nepostradatelný doplněk máme v nabídce nejen pro dospělé, ale i pro děti.  

 4           5_1            6_1